neljapäev, 23. juuni 2016

Isadepäev

18.6.16 laupäev

Ei saanud korralikult magada, sest kõik kohad olid päikesest valusad. Nipp eluks: kunagi ära ole Texases kauem õues, kui 20 minutit.
Päeval koristasin veidi tuba ja sorteerisin asju. Tõstsin kapist välja ka oma kohvrid ja pakkisin juba kokku ka mõningad asjad, mida ei kasuta enam.
Mul tegelikult ei olegi üldse palju asju, mida kaasa võtta, sest enamus riideid enam kandmiseks ei kõlba või on lihtsalt jama USA kvaliteediga ja kannatavad ära vaid paar esimest pesukorda. Samas oli jube raske näidata host emale ette neid suuri kilekotte täis asju, mida ma enam ei vaja ja kaasa ei plaani võtta. Muidugi oli ta õnnelik seal ühte minu lemmikkampsunit nähes aga kui temalt jõuludeks saadud meigi kohvrist rääkisin, solvus ta küll korralikult. Eks näis, kas see kaasa mahub.
Õhtuks olid külla tulnud isa sõbrad ja neil oli alumisel korrusel väike istumine: mängisid kaarte, kuulasid muusikat ja jutustasid ümber laua.
Meie ostustasime selleks ajaks kinno ,,Now You See Me'' teist osa vaatama minna. See oli üks parimaid filme, mida siin USAs vaatamas oleme käinud. Tavaliselt kalduvad nad rohkem multikate poole.

19.6.16 pühapäev

Isadepäev. Sõime kogu perega koos hommikusööki ja ema oli ekstra teinud ka kahe erineva glasuuriga kaneelirulle, sest isale meeldivad apelsinimaitselised.
Kui kõhud täis, läks Danny oma isale külla ja ema käis poes. Meie õdedega jäime koju ja kasutasin ära vaba hetke, et veidi blogida.
Külalised jõudsid meile kell 5. Sama seltskond nagu ikka: Larisa õde perega, tema vanemad ja Danny vanemad.
Kui kõik õue ema esimest mootorratast uurima läksid, tuli mul meelde vanaemale oma kunsti klassis tehtud saviplaat kinkida. Rääkisime veel pikalt seal diivanil istudes ja kõik teised külalised olid ammu koju läinud. Ema käis vahepeal isegi jooksmas õues. Aeg lendas kiirelt.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar