neljapäev, 16. juuni 2016

EBA & vanaema juures

10.6.16 reede

Päeval oli Audrey'l oli hambaarst ja pidime selle pärast vanavanemate juurde hiljem minema. Mina kogu päeva produktiivne ei olnud.
Kui nad tagasi jõudsid ootasime Adrienne' ja ema järel, sest nad sorteerisid tema toas riideid, mida enam ei kanna või on väiksed.
Lõpuks siis kell seitse saime rattad alla ja ema viis meid vanavanemate juurde ära. Pidime seal olema ööläbi, sest host vanemad läksid mootorratta lube tegema laupäeva hommikul ja lapsi ei saa koguks päevaks üksinda koju jätta.
Seal olid veel Sydney ja Mathew, kes vist juba elavadki vanaema juures.
Õhtu oli hästi mõnus rahulik ja rääkisin nende kahega juttu õues istudes. Hea perest eemale saada mõneks ajaks.
Magama läksime alles kella kolmest (kõik peale Adrienne olid elutoas madratsil ja diivanitel).

11.6.16 laupäev

Ärkasin üles juba kell seitse, sest Princess, kes minu kaisus magas, tahtis madratsilt maha, aga see oli liiga kõrge ta jaoks ja siis jooksis mööda ääri ja ootas, et keegi tõstaks.
Mina peale seda enam und ei saanud ja võtsin hoopis raamatu ja klaasi vett ning läksin õue istuma. Vanaema ja vanaisa olid ka juba ärganud ja valmistasid hommikusööki. Mingi aeg kutsusid nad mu tuppa tagasi ja siis oli juba Audrey ka ärkvel. Sõime koos hommikust. Keegi oli ka söörikuid käinud toomas.
Peale seda mängisin veidi klaverit, kuni Sydney mu välja appi kutsus, et bassein puhtaks teha.
Töötasime õues kokku päris mitu korralikku tundi ja ilma veevoolikuta ei oleks ellu jäänud. Temperatuurid on siin ikka jubekõrged - hea, et ma kõige kuumemaks kuuks (juuli-august) Eestisse ära lähen.
Õed istusid samal ajal toas telefonides. Või noh kui Adrienne lõpuks kell kaks ärkas.
Kui me selle suure räpase basseinikatte lõpuks tükk tüki haaval välja saime tõstetud, läks üks koertest sinna sisse püherdama ja vanaisa pidi ta pärast puhtaks pesema. Koer ise tundus seda väga nautivat ja oleks juskui meelega ennast mustaks teinud.
Kui bassein puhtaks sai, koristasime Sydney'ga basseini deck'i aluse asjadest puhtaks ja Mathew hakkas seda lõhkuma/saagima. Neil on plaan lasta uus ehitada. Ilmselt saab selle suve lõpuks valmis.
Lõuna paiku avastasin, et Eesti Blogiauhindade üritus oli tulemused saanud ja üllatusin, kui nägin, et sain oma kategoorias kolmandale kohale. Aitäh, kes nägid vaeva hääletada!


Kell neli tulid meile vanemad järgi. Enne ära minekut sõime veel kiirelt lõunat, mille vanaema oli teinud ning seejärel sõitsime koju tagasi. Olin päris tujust ära. Ja ma polnud ainuke.
Kodus vahetasime riided ja võtsime peale Megan'i, et koos järjekordsesse escape room'i minna.
Sel korral oli selle nimi ,,Mad Scientist'' ja oli ainult üks pisikene ruum, mis nägi välja täpselt nagu päris arsti kabinett. Ma ei tea, mis mul viga on, aga iga kord kui haiglas või isegi seda meenutavas kohas olen, tekib hästi kõhe ja nõrk tunne. See luukere tegi ka muidugi oma töö (eriti veel kui seintelt taskulambiga järgmisi vihjeid otsides tuled kustu pidime panema). Mulle see piraadilaeva oma meeldis palju rohkem.
Kui sellega ühelepoole saime, lubas ema meid viia jäätisekohvikusse, mis ei jäänud just eriti kaugele. Mina suurem jäätisesõber ei ole ja seega võtsin ainsana smuuti.
Kodus tagasi olime alles kell 10-11 ja läksin otse voodisse. Neli tundi und olid teinud oma töö.

12.6.16 pühapäev

Ärkasin jälle üles päris varakult ja tegin omale hommikusöögi.
Õues oli natuke jahedam ja päike ka pilve taga ning otsustasin seal lugeda.


Kaua ma seal muidugi ei püsinud, sest see niiskus on nii vastik ja läksin hoopis tuppa tagasi.
Vanemad olid jälle kodust ära läinud, et oma load kätte saada ja meie õdedega pidime ülemist korrust koristama. Eelviimane koristamise nädalavahetus. Naerda või nutta?
Midagi tarka mul peale selle teha ei olnud ja otsustasin siis lõpuks pakkimist katsetada, et näha kas ja kui suure kohvri ma juurde pean ostma. Oleksin isegi kahega hakkama saanud, kui väga pressisin, aga kaalust parem ei räägiks. Ja siis muidugi kui olin kõik uuesti oma kohale tagasi pannud avastasin, et olin mõned asjad veel välja jätnud. Seega tuleb üks lisakohver.
Vanemad tulid koju õhtu paiku ja hiljem käisid ka paar tuttavat läbi, et õdede riiete vahelt omale paar asja noppida.

Kogu viimane nädal on olnud tegelikult hästi pingerohke, aga sellest ma siin kirjutada ei tahaks. Püüan ikka võimalikult positiivsena hoida blogi.
Plaane viimasteks nädalateks absoluutselt ei ole. Sõbrad on USA peal laiali ja teised vahetusõpilased juba lahkumas või hõivatud lõpupidudega.
Adrienne kukkus läbi oma eksami ja peab kolm nädalat nüüd koolis käima ning Audrey'l on iga päev võrkpalli trenn.
Mina olengi viimased päevad lihtsalt kodus istunud, lugenud, plaane teinud Eestisse ja lihtsalt puhanud. Praegu tundub küll, et aeg venib kohutavalt ja isegi olen hakanud ootama seda lennukuupäeva. Tahaks ju jälle midagi uut ja põnevat. Samas ei kujuta ette, kuidas ma kogu elu siia maha jätan lihtsalt niisama.
Täitus 300 päeva - jäänud vähem kui kaks nädalat.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar