kolmapäev, 16. märts 2016

Rodeo

12.3.16 laupäev

Rahulik hommik tee ja arvuti kõrval. Lisaks blogimisele sattusin rääkima ka õe ja emaga Eestist. Viimasel ajal kuidagi liiga paljuks läinud neid videokõnesid. Tekkis õõvastus oma endist elu pealt vaadata.
Hiljem istusin emaga köögis, samal ajal kui tema kanasuppi tegi. See on neil mingi perekonna retsept ja ei näe üldse välja nagu ette võiks kujutada, kui keegi ''kanasupp'' ütleb.
Pärast tulid ka tema vanemad meie poolt läbi ja sõime koos õhtust. Meil oli külas ka Sydney sõber. Ta ise muideks läks just samal hommikul emaga Hawaii'le.
Kui vanavanemad koju läksid ja kell seitse sai, istusime autosse ja läksime downtown'i rodeole. Mäletan veel mõtet sellest, kui siia saabusin. Kõik need cowboy saapad, loomade, kes teevad kõik selleks, et see inimene enda seljast maha kukutada, seljas ratsutamine. ''Meelelahutus'', nad ütlesid.
Tegelikult oli ikka väga vinge kogemus ja igav kohe kindlasti selle paari tunni jooksul kordagi ei hakanud. Toimus hästi palju erinevaid võistluseid ja põnev oli jälgida.Filmisin ka natukene:Veel enne koju minekut jäi meile ette Sonic, kus autost lahkumata kiire söömise tegime.
Kuna oli juba hilja, ei jäänudki koju jõudes muud üle, kui pesus käia ja magama minna.

13.3.16 pühapäev

Magasin vist järjest koguni 12h ja ilma kordagi üles ärkamata. Sellist asja pole juba kuid ette tulnud.
Lõunal käisime maniküüris ja saime kõik oma küüned korda tehtud. Lasin ema soovitusel lakkida need mingi puudriga. Tulemuseks siis täiesti enda küüned, mis näevad fake välja ja kestavad kaua. Jäin väga rahule.


Seejärel pidime käima läbi paarist poest ja poole peal avastas Adrienne, et ta jättis oma telefoni ilusalongi. Jõudsime sinna tagasi napilt enne sulgemist ja ta sai selle ilusti kätte.
Peale seda läksime kohe esimesse ettejuhtuvasse Walmart'i ning siis juba koju.
Õhtuks sõime tacos'i ja hiljem vaatasin emaga filmi nimega ''Leap Year'', mis oli hästi armas ja pani jälle tahtma reisida.

Ja kiire ilmateade:


Tegelikult läks õhtuks veel viie kraadi võrra soojemaks, aga see 28 käib kah.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar