laupäev, 30. jaanuar 2016

Sünnipäevad & kino

22.1.16 reede

Nädala viimane argipäev algas sel korral kiirkohtinguga. Nimelt saime eelneval päeval inglise keele klassis iga üks omale ajaloolise sündmuse, mille kohta pisikese kokkuvõtte pidime tegema, et seda reedel omavahel jagada ning märkmeid teha. Iga inimese jaoks oli aega 3 minutit. Reynard tegi nalja veel, et mis siis kui päriselt lähedki kohtingule ja võtad maha istudes oma töölehe ja pastaka välja ning küsid "which one did u get?", sest koolis tehti nii ja siis see teine plot twist'ib ja võtab ka oma paberi selja tagant välja.
Tantsu klassis midagi me ei teinud, sest oli asendusõpetaja. Ta on enne ka juba mitmel korral mu tundidesse sattunud ja oskas juba nime hääldada.
Dianne'le see kiilakas mees üldse ei meeldinud, sest ta tegi mingeid veidraid jooga harjutusi ja hüppeid keset saali üleni lillas riietuses (koolivärv meil).


Lõuna veetsin koos koori sõpradega, kes kaks minutit hiljem kõik oma boyfriendide juurde laiali jooksid.
Environmental systems'is andsin oma grupikaaslastele teada, et see poster, mille ma põhimõtteliselt üksinda valmis tegin, sai 100/100. Lihtsalt muuseas mainisin neile, et mingit tänusõna saada, aga ei midagi, sest no see õigustatud ju, et ma pidin kõike üksi tegema, kuna neil kahel kutil on ju töö ja nad megahõivatud.


Kunstis tegime partneriga üksteisest mingis poosis pildi ja siis pidime selle järgi joonistama. Nädala tööks oli pilt teemaga "Me as a dangerous villain", millega mingit kindlat reeglit ei olnud ja võis loovalt läheneda. Mina ei viitsinud pead murda ja tegin kiire joonistuse Rapuntsli emast.
Matemaatikas kirjutasime kirjandit teemal, milline rollercoaster (okei no, ma tõesti ei leidnud Googlest, mis see eesti keeles on - Ameerika mäed on ju ainult üks spetsiifiline) on väljatoodutest kõige põnevam ning miks (kiirus, kõrgus, esimese laskumise kiirus jne). Olin klassist ainukene, kes sellega õigeaegselt valmis sai.
Õhtul läksime restorani, kus ma juba korra käinud olin (või kaks?), et Danny ja vanaema sünnipäeva tähistada. Hoolimata sellest, et olime Mehhikko restoranis, ei tundnud ma ennast süüdi Itaalia pasta tellimisel. See oli super!

23.1.16 laupäev

Ärkasin vara ja koristasin oma tuba nii palju kui seda vaikselt ilma tolmu tõmbamata teha sai.
Seejärel tegi ema hommikusöögi, nagu tavaks (peekon, vorstikesed, muna, kaneelirullid).
Peale seda jagasime õdedega ära ülesanded, mis pidid tehtud saama. Mina sain loosiga sel korral ülemise elutoa koristamise. Ei võtnud eriti kaua aega ja peale tolmuimeja tiiru oli minu osa tehtud.
Lõunal tuli isa mu tuppa head aega ütlema, sest pidi minema paariks kuuks Coloradosse tööle ja no kui nii jätkub, siis ma olen varsti pisarate kinnihoidmise meister. Mis siis veel saab, kui ise pean minekut tegema ja täiesti teadmata, kui kauaks. 
Siis text'isin Sydney'le, et ta ennast valmis paneks, sest ema lubas meid kahte lõpuks ometi shoppama viia.
North East Mall. Olin sinna varem kaks-kolm korda sattunud. Nüüd juba on tekkinud sellised omad lemmikud poed ka, aga kuna meil oli ainult 4h, siis ikkagi läks megakiireks.
Meiega liitus poolepealt ka Sydney sõber, kes peale poodlemist meiega kaasa tuli.
Üheksa paiku saadeti meile vanavanemad järgi, kellega veel ühe kiire peatuse Chick-fil-a's tegime. Hashtag maailmaparim milkshake.
Seejärel võtsid meid kolme peale Sydney vanemad, et seni nende pool aega veeta, kuni Larisa lastega koju jõuab kinost. Kokkuvõtvalt oli siis meil ülemisel korrusel mingi suurematsorti freshmen pidu. Sydney, tema sõber (et mitte öelda poisssõber), õed ja Adrienne sõbranna. Mina siis kõige vanemana üritasin sisse sulanduda.

24.1.16 pühapäev

Kuna ärkasime hilja, oli "hommikusöögiks" taco soup (btw me emaga peres ainsad, kellele see maitseb).
Kui kõhud täis said, läksime Ulta'sse, et oma meigivarusid täiendada ja Adrienne sõbranna koju visata.
Sõit kujunes aga pikemaks, sest Audrey'l oli vaja kleiti reedeseks kooli tantsuks ning vahepeal sõitsime läbi ka Braum's'ist, et üle pika aja jäätist süüa. Kes mind rohkem tunneb, siis ma väga jäätisesõber pole, aga see peanutbutter teeb ikka jalad nõrgaks küll.

25.1.16 esmaspäev

Meile tuli mingi professionaalne tantsija African Jazz'i õpetama ja noh mina ju muidugi oma vigase jalaga pidin pealt vaatama. Great!


Kunstis oli asendusõpetaja ja seega me uue nädala tööd ei saanud ning pidin selle figuuri joonistamisega jätkama. Tunni lõpus tulid mu juurde kaks tüdrukut, kes uudishimulikult mu tööd vaatasid, kui seda kappi panema hakkasin. Tuli välja, et mu eelmine kunsti õpetaja oli nad imetlema saatnud. Endiselt nii naljakas minu jaoks, sest Eestis ma polnud kohe kindlasti oma kassis see parim.
Õhtul tuli korra Syd läbi, et ema teda matemaatikaga aitaks ja enne magama minekut lasin Larisal omale patsid punuda. 

26.1.16 teisipäev

Hommikul tundsin ennast halvasti ja jäin seetõttu koju. Pärast selgus, et mul oli palavik. ,,Külmast", arvas ema. ,,Don't die your mom will be mad".
Püüdsin siis puhata ja vaatasin ühte head filmi ("Best of me") Netflixi'st. Õhtul magasin peaaegu et 5h järjest ja sellele otsa veel 10h ööund.

27.1.16 kolmapäev 

Audrey jäi ka haigeks ja ema tõi poest mingit rohtu, mis maitses ja nägi välja nagu suhkur. Üldse need USA rohud on siin nii erinevad. Pole mingit rõvedat maitset, nagu meil Eestis ja alati peab võtma nii suuri koguseid. 
Hiljem vestlesin veidi Facebookis Lisannaga (VÕP NY osariigis) ja Juhaniga, kellega jutustades selgus, et ta läheb ka sinna kunsti üritusele (VASE), kuhu minagi.

28.1.16 neljapäev

Tundsin ennast juba natukene paremini ja püüdsin üle pika aja jälle oma inglise keele sõnavara täiendada. Rohkem ma midagi ausaltöeldes ei teinudki. Lihtsalt sättisin peas valmis mõtte, et järgmine päev lähen kooli.

29.1.16 reede

Esmaspäeva tunne. Ema andis kaasa paberi tõendiga, et olin haige ja viisin selle enne esimest tundi kontorisse.
Hoolimata sellest, et kolm päeva järjest puudusin, ei pidanud ma väga palju töid järgi tegema. Ainult ajaloo tööleht ja poster.
Matemaatikas murdsin kõvasti pead uue teema üle. No ei saa mina aru, miks ei võiks lihtsalt ruutvõrrandi lahendamise valemeid kasutada, vaid peab selle nii keeruliseks tegema. Õnneks oli Math mu viimane tund ja sain lõpuks koju. 
Kodus ma aga kaua ei püsinud, sest õues oli nii mõnus ilm (kuigi tuuline) ja otsustasin oma pahkluu osas silma kinni pigistada ja jooksma minna. Õues oli siis vist koguni 20C.
Hiljem kirjutas mulle Anthony ja kutsus peole, aga ma keeldusin, et minna perega hoopis kinno.
Enne veel tellisime pitsad ja Audrey tuli tantsult sõbrannadega tagasi.
Kell 10-11pm läksime siis kinno "The Boy'd" vaatama ja juba esimesel minutil kahetsesin, et ennast kaasa vedada lasin.MA VIHKAN ÕUDUKAID ja kõik teavad seda, aga noh miks mitte peale nukuteemalist õudusfilmi mulle voodi peale salaja üks istuma sättida.
Vähemalt sain normaalselt magada - nägin unes, kuidas Briti aktsendiga rääkisin. Aju ikka vahel üllatab.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar