laupäev, 26. detsember 2015

Christmas

24.12.15 neljapäev

Ema tegi hommikusöögi ja peale seda läksime perega kirikusse. Nägin seal ka oma ajaloo õpetajat.
Kusjuures see oli esimene kord vahetusaasta jooksul, kui kirikus käisin. Alguses küll hirmutas ära kui ema esimesel nädalal mulle ütles, et ma ei pea hakkama nendega koos seal käima kui see mulle vastumeelt on, aga tuli välja, et nad väga ise ka oma jalga sinna ei tõsta.
Peale seda läksime koju ja tegin videokõne sugulastega. Päris mitu tundi tuli kokku vist. Samal ajal mängisid õed Wii'd ("Call of duty").
Õhtuks läksime külla sugulastele, keda ma veel siiani näinud polnud.
Nede kodu oli ülihästi kaunistatud ja meenutas täpselt sellist USAle kohast jõuluteemalist maja, mida telekast näha võib.Sõime, vahetasime kingitusi ja mängisime noorematega sõnaseletamise mängu.
Umbes kümne paiku olime tagasi kodus.

25.12.15 reede

Olin jälle esimene, kes üles ärkas. Kohe uurisin ilmateadet ja oligi täpselt nii, nagu lubatud - 25 kraadi (Celsiuses) ja päike. Ema ütles, et eelmine aasta sadas näiteks lund sellel päeval. Texases ongi suht lood nii, et aastaaeg vahetub iga päev. Olin enne siia tulekut mõningaid meme'i näinud selle kohta, aga ei arvanud, et lood nii hullud on. Tõesti üks päev on jäine tuul ja torm ning teisel päeval võib vabalt päevitusriided välja otsida (kuigi kohalikud suht ignoreerivad igasugust kokkupuudet päiksega).Aga jõuludest...
USAs jagunevad jõulud kahele päevale: 24ndal on jõuluõhtu ja 25 kingituste avamise hommik.
Minu host peres palju ei kingita, sest selle asemel on meil reis Coloradosse. Siiski oli meil see traditsiooniline jõuluhommik kingitustega kuuse all.


Kui nendega ühele poole saime, läksime Danny vanemate poole hommikusöögile.


Sellist asja iga jõul ei näe:Jagasime ka seal mõned kingid, aga väga kaua ei jokutanud, sest pidime veel Larisa vanematele külla minema.
Sõime seal lõunat ja vaatasime "Elf'i". Hiljem avasime veel kingitusi ja juba oligi aeg koju minna, et asju pakkima hakata.
Colorado plaanidest nii palju, et algne kuupäev - pühapäev - muudeti laupäevale, kuna arvatavasti jääme lumetormi kätte ja jõuame hiljem. Seega ongi minek juba täna, mil ma seda postitust kirjutan.
Olen ülipõnevil!!!

Võtke sellest alles jäänud nädalast viimast.
Uus postitus juba järgmisel aastal!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar