esmaspäev, 16. november 2015

Üks tavaline nädal

9.11.15 esmaspäev

Tantsu klassis olime laval, sest juba nädala pärast on meil esinemine. Meid paigutati ümber ja olen nüüd igas tantsus (kokku kolm) keskel esimestes ridades.
Koju jõudes avastasin, et minu ajaloo keskmine hinne on järsult kukkunud ja tuli välja, et mul on mõned tegemata tööd. Niisiis saatis ema mu õpetajale meili ja ta lubas järgmisel päeval nende hinnetega tegeleda, sest üle poolte õpilastest on seda klassi fail'imas.

10.11.15 teisipäev 

Rääkisin ajaloo õpetajaga ja tuli välja, et pean tegema ainult ühe töölehe ja testi ning kirjand jääb vahele, kuna puudusin. Seega sain selle hindega korda lõpuks.
Lõunapausi ajal läksin inglise keele klassi oma kirjandit lõpetama ("Vägisi vaimselt haigete inimeste ravile saatmine"). Sain 98/100.
Environmental Systems'is pidime esitama oma plakateid, mida esmaspäeval tegime. Igale grupile jagati teema ja meie omaks sai Chernobyl. Minu partner oli mingi kutt, kes midagi väga teha ei osanud ja seega tegin kogu töö ise ära. Presentatsioonil jällegi ma ainult seisin ja hoidsin plakatit. Hashtag piiratud sõnavara.

11.11.15 kolmapäev 

Kuna järjekordne õppeperiood (2/6) hakkas läbi saama, oli early release day, mis tähendab, et toimusid ainult 5 esimest tundi + igaüks neist oli paari minuti võrra lühem ja koju sai juba kella ühest. Mina koju ei läinud, vaid tegin hoopis Alexis'ega plaanid. 
Läks ikka päris korralikult aega, et ta auto kooli territooriumilt üles leiaksin. Hull jamamine oli selle juhendamisega ja tundsin ennast nii abituna. Suht eksinud olin seal.
Siiski-siiski leidsin Alexis'e lõpuks üles ja me läksime ta vanaema juurde. Enne veel hüppasime läbi ühest kooli osast, kus õpetatakse igasugust ilu värki: juuksed, maniküür-pediküür jne. 


Kui lõpuks ta vanaema juures olime, tellisime ühest Itaalia söögikohast omale midagi pasta ja pelmeeni vahepealset ning Alexis värvis mu küüned ära.
Peale seda käisime mõnes poes, et omale paar vajalikku asja osta ja siis viis ta mind koju.

12.11.15 neljapäev 

Kolmapäeval oli Larisa viimane tööpäev meie koolis ja nüüd saab ta jälle ainult enda koolile pühenduda ning kodus olla. Seega ei pidanud üle pika aja enam nii vara ärkama.
Koolis midagi uut ei toimunud. Lihtsalt täiesti tavaline päev.
Koju jõudes joonistasime Adrienne'ga ja hiljem vaatasime kõik koos telekat ning sõime õhtust.

13.11.15 reede

Tantsu klassis oli asendusõpetaja ehk midagi ei teinud ja lihtsalt lebotasime ja rääkisin paari tüdrukuga niisama juttu. Jagasime üksteisega kontakte ja nautisime vaba tundi.
Tuli välja, et Salma ja Evelyn polnud koolis ning seega istusin cafeteria's üksinda ja õppisin matemaatika kontrolltööks. See oli viimase tunni ajal ja jõudsin napilt valmis, sest oli väga mahukas (kõik siiani õpitud teemad). Sain 100.
Koju jõudes vaatasime jälle dokumentaali "Monster Inside Me" ja seega lükkus õhtusöök söögiisu puudumise tõttu edasi ning skype'sin tädi ja emaga (hoolimata sellest, et Eestis kell 4 öösel oli). Rääkisime kokku päris mitu tundi ja tundsin, kuidas eesti keel ikka nii ununenud on. Mõned sõnad tunduvad ülinaljaka hääldusega ja pooled väljendid on üldse kadunud. Samas kõne lõpuks oli kõik jälle meelde tulnud ja jutt jooksis isegi täitsa normaalselt.

14.11.15 laupäev

Nagu juba tavaks, siis alustasime laupäeva hommikult Audrey võrkpalli võistlusega. Nad võitsid napilt.
Õhtul sõitsime restorani, mis oli täpselt selline, nagu kõik Texast ette kujutavad.
Pidime selle ukse taga tund aega ootama, sest koht oli ülerahvastatud (see muutub juba tavaliseks) ja alles siis saime laua taha. 
Menüüs oli ainult kaks valikut: kana-või loomaliha. Võite kolm korda arvata, mis me valisime. Otseloomulikult kana.
Niisiis toodi lauda suur kandiku täis kana ja veel salatit, kukleid, kastet, maisi, kartuliputru jnejne. Toitu jäi palju üle ja seega pakkisime selle endaga kaasa.
Veel enne koju minekut käisime läbi poest, et leida Colorado reisi jaoks Adrienne'le ja Audrey'le joped. 
Uskumatu, et varsti juba jõulud on. Siin isegi ei paista sügist veel kusagilt.

15.11.15 pühapäev

Iga nädala tagant peame me kolmekesti ülemist korrust koristama ja seega midagi muud sel päeval ei teinudki, kuigi see tegevus võtab maksimaalselt tunni.
Õhtul vaatasime filmi "Woman in Gold". Õues sadas vihma ja see lõi kuidagi eriti laisa meeleolu. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar