kolmapäev, 11. november 2015

Larisa sünnipäev

2.11.15 esmaspäev

Ajaloo tunnis seisis õpetaja tahvli ees teatega, et hakkame kirjutama kirjandit. Great! Isegi eesti keeles poleks ma osanud midagi paberile panna. Küsisin siis abi ja sain veidi lihtsama töö. Pärast selgus, et ta lihtsalt lühendas ülesande kirjeldust veidi ja lõppude-lõpuks teen ikka sama asja, mis kogu ülejäänud klass. Mu koolis ei anta ikka üldse vahetusõpilastele ruumi elada. Btw ma olen enda koolis ainus VÕP.
Lõuna veetsin üksinda, kuna Salma ja Evelyn olid kodus, sest neile tuli ema külla. Oligi parem üksi oma mõtteid mõelda ja õppida veidi keelt jälle.
Seitsmenda tunni ajal andis õpetaja mulle hallway pass'i, et oma tunniplaanis paar muudatust teha saaksin. Tuli aga välja, et saksa keele asemel mul eriti mingit sporti valida pole mõtet, sest kõik tiimid on juba ammu paika pandud ja PE's on enamasti ainult freshman'id. Seda lärmi on juba tantsuklassis mulle piisavalt ja seega valisin kunsti.
Kuna kogu päeva tundsin ennast haige ja väsinuna, lasin koju jõudes esimese asjana ennast kraadida. Tuli aga välja, et see kraadiklaas oli katki ja ei saanudki õiget temperatuuri teada. Niisiis seadsin sammud voodisse ja püüdsin veidi puhata.

3.11.15 teisipäev 

Jäin koju, sest endiselt ei tundnud ma ennast paremini. See oli tegelikult esimene kord, kui nii pikalt üksinda kodus olin.
Mis ma siis tegin selle ajaga? Nuputasin välja, kuidas telekat tööle panna ja vaatasin ära paar filmi. Nende seas Pentatonix'i "On My Way Home", mida nii kaua oodanud olin, et unustasin üldse ära. Anyway... See oli nunnu.
Hiljem vaatasin ka filmi "In Your Eyes", mis oli täitsa okei.
Umbes nelja paiku hakkasid kõik koju saabuma. Kõigepealt Audrey middle school'ist ja siis Larisa koos Adrienne'ga.
Arvasin, et tunnen ennast paremini ja juba mõtlesin kooli minekule, aga just enne magama minekut tuli kõik uuesti tagasi. Seepeale andis mom mulle mingit tabletti ja lubas veel üheks päevaks koju jääda.

4.11.15 kolmapäev

Ärkasin umbes 8-9 paiku.
Mängisin veidi kitarri üle pika aja ja kuulasin niisama muusikat. Õppisin ära klaveril paar uut lugu ja vaatasin mõnda filmi.
Sain Alexis'elt snap'i Larisa'st, kus kirjutas, et avastas alles nüüd, et ta on mu host ema. Olin enne küll maininud seda, et ta on asendusõpetaja ajutiselt, aga noh juusiis ei loonud kohe seost.
Õhtul rääkis ema, et peaaegu terve klass teadis mu nime. Nüüd on eriti creepy koolis ringi liigelda. Peaks ka kätte võtma ja teiste nimesid meelde jätma hakkama.
Aa ja muideks tõi Larisa koju jõudes meile Chick-fil-a'st süüa, kuna ise pidi Audrey'ga võrkpalli trenni kiirustama ja kokkamiseks aega ei jätkunud.
Hiljem saabus koju ka Danny. Ütles, et tal on mulle midagi ja tõi oma toast seejärel karbi. Avasin siis selle ja mis mulle vastu vaatas?? Ukulele!! Lihtsalt parim üllatus. Millega ma küll sellise perekonna ära olen teeninud?


5.11.15 neljapäev

Larisa sünnipäev. 
Üle pika aja läksin kooli ja esimest korda oli mul ka art class. Mulle päris meeldis seal, kuigi savi küünte all pole just parim tunne. Saab veidi ajule puhkust ehk. Kindlasti oli see tunniplaani muutus hea mõte.


Koju sõitsin bussiga, sest millegi pärast mäletasin kuskilt, et sel päeval Larisa meid koju viia ei saanud.
Bussi jõudes ma Adrienne't ei leidnud ja kontrollisin mitu korda bussi numbrit. Küsisin igaks juhuks veel bussijuhilt üle, kas olen õiges kohas.
Olin peaaegu et tuppa astumas, kui Larisa ja Adrienne autoga koju tulid. Naljakas. Ma tõesti ei tea, kust ma selle bussi mõtte võtsin.

6.11.15 reede

Viimane pep rally. Või noh, nii nad ütlesid.Koju jõudes ütles Larisa, et meile on Eestist pakk - see oli talle sünnipäevaks.


Vaatasime telekast Sponge Bob'i ja hiljem läksime ühte handmade pitsa kohta sööma. Ülichill place oli.


7.11.15 laupäev

Audrey'l oli varajane võrkpalli võistlus ja me Adrienne'ga vaatama ei läinud.
Kell 1 oli meil juuksuri aeg ja seal läks meil kokku üle nelja tunni, et kõik oma juuksed lõigatud ja värvitud saaksid.
Õhtul läksid vanemad välja ja me tegime järjekordse filmiõhtu.

8.11.15 pühapäev

Sõime hommikust ja peale seda läksin Larisa'ga poodi kaasa, et veidi liikuda vahelduseks.
Õhtul tulid külla vanavanemad ja Larisa õe pere, et sünnipäeva tähistada.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar