kolmapäev, 14. oktoober 2015

Haunted house

8.10.15 neljapäev

Kuna Larisa asendas jälle ühte õpetajat ja peale seda oli tal endal koolis mingi suurem töö, siis pidime bussiga koju minema.
Hiljem text'is Salma, et nad lähevad Walmart'i Evelyn'iga ning võtaksid mu peale, kui mul midagi teha pole. Pidime peale seda sööma ka minema kuskile, aga tuli välja, et nad pidid kirikusse minema ja seega olin kodust ära vaid tund aega.


9.10.15 reede

Lõunapausi ajal nägin cafeteria's ühte ebameeldivat klassikaaslast Environmental Systems'i klassist (totaalne redneck - Texase aktsent ja kõik sellega kaasnev), kes hoidis käes ukulelet (!!!). Seega ei suutnud ma niisama mööda kõndida ja sain ka veidi mängida. Hiljem selgus, et see polnudki tema oma, aga mängida oskas ikka natukene. Sain alles nüüd aru, kuidas ukulelest puudust tunnen.
Peale kooli käisime perega Itaalia restoranis, kus sain parimat pastat üldse. See oli nii hea. Selles restoranis olid laudadel tahvelarvuti taolised seadmed lastele. Mängisime sellega, kuni toitu ootasime.Hea algus neljale vabale päevale.

10.10.15 laupäev

Hommikul ärgates käisin pesus ja seejärel tahtsid sugulased Skype'da, aga kuna Audrey'l oli võrkpalli võistlus, mille nad jälle võitsid, sain ainult 5 minutit nendega rääkida + suurema osa ajast rääkisid nemad, sest eesti keel muutub üha enam keerulisemaks. Kõne lõppedes kiirustasin alla hommikust sööma.
Võistlus toimus jälle samas majas (peaaegu kõik koolid näevad siin sellised välja).


Hiljem läksid nooremad lapsed haunted house'i ja meie Adrienne'i ning Danny'ga jäime koju.

11.10.15 pühapäev

Hommikul käisime emaga poes ja hiljem ehitasime Halloweeni jaoks kirstu. Tema tegi suurema osa sellest ja mina joonistasin sellele puidu mustrit.
Kui kell 7 sai, oli meie kord haunted house'i minna. Korjasime kokku kõik sugulaste vanemad lapsed ja mõned nende sõbrad - seega oli meid päris palju kokku. 
(See pilt on tehtud peale maja läbimist.)


Sinna sõites nägin lähemalt ka Fort Worth'i ja neid pilvelõhkujaid, mis mu toa aknast paistavad, but guess what- mu Iphone'i kaamera annab endiselt soovida ja kõik, mis pildile jäi, oli suur udu ning mõned valguskiired.
Juba järjekorras oodates tekkis hirm, sest selgus, et see on maailma pikim haunted house ja ma pole just suurim õudsate asjade fänn. Juba enne sisse minekut tiirutas inimeste vahel ringi fake mootirsaega mees, kes nägi väga jube välja. Lisaks ütles üks tüdruk, kes enne seal käinud oli, et neil on päris madu (mis oli tõsi). Huh.
Et mitte päriselt hirmu kätte surra sättisin ennast turvaliselt ema ja õe vahele ning peaaegu alati jooksin, kui paar meetrit vahele jäi. Niisiis läbisime mõned toad, kuni pidime veidi enne järgmisi ootama. 
Ruumis, kus ootasime, seisid paar kuju. Kuna host ema miski ei hirmuta, otsustas ta selle ees twerk'ida. Ja siis tuli parim osa: see "kuju" liigutas. Neid maskeeritud inimesi oli seal kokku päris palju, aga see küll päris välja ei näinud. See oli nii naljakas. Ma ei kujuta ette, kuidas need "töötajad" tõsiseks suudavad alati jääda.
Üks osa majast oli labürint ja igale ühele jagati seal glow stick'id, et pimedas näha. Hiljem selgus, et seda rada, mis lõppu viiks, ei eksisteerigi.
Seal oli väga palju ruume ja nende läbimine võttis kokku aega ligikaudu 2h.
Kuna midagi sisse kaasa võta ei lubatud ja niikuinii oli enamus ajast pime, ma ühtegi pilti ei saanud. Siiski leidsin midagi Youtube'st.


Kokkuvõtvalt oli ülilahe, kuigi peale seda olime kõik läbimärjad.
Enne koju minekut käisime läbi Taco Casa'st ja viisime kõik oma kodudesse.
Koju jõudes olin esimene, kes kohe pessu läks, sest see vahutuba oli oma töö teinud ja polnud just eriti mugav nendes läbi ligunenud riietes olla. Siiski megavinge kogemus!

12.10.15 esmaspäev

Ärgates avastasin, et olime Adrienne'ga ainukesed, kes kodus olid - Audrey oli sõbral külas ja vanemad tööl. Btw nad tahavad, et Larisa koguks semestriks õpetaja oleks, sest said palju head tagasisidet, mis siis, et tal selleks vastavat paberit ei ole (õpib alles- ja ka mitte õpetajaks).
Kell 1 tulid Salma ja Evelyn oma onuga mulle järgi, et homecoming'u kleiti otsima minna. See kaubanduskeskus koosnes mitmest osast, seega igale poole me ei jõudnudki. 


Vahepeal sõime Chick-Fil-A's ja üks müüa püüdis meile mingit küüntehooldus komplekti müüa - rääkisime temaga seal ikka päris pikalt. Lahe mees oli.


Järgi tuldi meile umbes kuue paiku.
Leidsin peaaegu kõik, mis vajasin - ainult kingad on veel puudu.Hiljem käisime läbi Walmart'ist, et krõpsu ja muud näksimist filmi kõrvale osta.
Seejärel läksime tagasi nende poole ja vaatasime ära kaks filmi. Viimase ajal jäi Salma magama. Me Evelyn'iga pidasime lõpuni vastu.


13.10.15 teisipäev

Ärkasime millegi pärast vara. Sõime hommikust (omlett ja milkshake) ning istusime väljas muusikat kuulates.
Kella 11 paiku kutsusin ema järgi. Lõpetasime kirstu värvimise ja tegime ka mõned tombstone'id. 


Ja lõpptulemus (minu oma on see esimene):

Hiljem läks Larisa kooli. Meie vaatasime nii kaua telekat ning lõpetasime õhtusöögi tegemise. Viimane päris 100% ei õnnestunud ja seega saan VÕP Bingos ühe punkti toore liha söömise eest (kuigi ainult maitsesime).
Peale seda, kui Larisa tagasi jõudis, tellisime netist mitmeid paare teksasid ja läksime magama.

(Muideks, kui küsimus host isa kohta tekkis, siis ta on tihti kodust eemal tööl- vahel isegi kogu nädala. Unustan lihtsalt kogu aeg mainida.)

2 kommentaari:

 1. Olen lugenud kõike, mis sa siia blogisse oled postitanud, sest see on väga põnev. Käin iga nädal mitu korda vaatamas, kas sinuga midagi põnevat on juhtunud ja olen alati väga rõõmus uue postituse üle ;)
  Loodan, et sul läheb ülihästi, oled kohanenud, saad kõigiga hästi läbi ja võtad sellelt aastalt kõik mis võtta annab!!!! :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oh nii tore on saada tagasisidet.
   Mul on siin kõik suurepärane ja tunnen ennast juba päris koduselt. Blogimisega on küll keeruline, sest aega napib ja alati on midagi teha, aga püüan ikka põnevamad tegemised kirja saada. Kunagi hiljem hea meenutada ja ülivinge, kui keegi veel peale minu seda naudib! :)

   Kustuta