esmaspäev, 5. oktoober 2015

American football

30.09.15 kolmapäev

Kooli aulas (?) oli pildistamine. See käis kiirelt ja igast õpilasest tehti ainult üks pilt. Vastupidiselt Eestile ei ütle siin keegi, kuidas istuda, kuhu vaadata, kuidas naeratada jne. Kõik on oma teha.
Suutsin ka sellest ruumist pildi saada.


1.10.15 neljapäev

Kaks testi ühel päeval ja mõlematest polnud mul õrna aimugi. Matemaatikaga polnud probleemi, aga ajaloos kukkusin küll 100% läbi.
Tantsu klassis saime hinded teisele kavale, milleks oli jälle 100.
Kooris sain lõpuks kätte oma T-särgi.


Saksa keeles läksime õue - siin on väljas umbes sama temperatuur, nagu mõnel soojemal Eesti suvepäeval.
Environmental Systems'is tegime plakatit gruppides. Mina olin koos Evelyn'i ja Salma'ga (need Mehhiko kaksikud). Nad kutsusid mind koos enda ja paari sõbraga Homecoming'ule, aga ma pole kindel, kas nendega lähen.

2.10.15 reede

Early release day. Kuna 6 nädalat kooli on nüüdseks möödas, saime sellel päeval varem koju (kell 1). Seega oli tunde vaid 5.
Inglise keeles tegime kokkuvõtvaid plakateid loetud osa kohta. Alexis (üks mu lauakaaslastest seal klassis) küsis, kas õhtul jalgpalli vaatama lähen ja vastasin eitavalt. siiski suutis ta mind ära rääkida ja lubasin koju jõudes talle teada anda, mis plaanid on õhtuks.
Peale kooli võttis Larisa meid peale ja läksime Taco Bell'i sööma ning kuna lõpuks ometi oli meile sobival ajal pank lahti, sain ka omale kaardi ära teha. Enne koju minekut võtsime veel jäätised ühest drive thru kohast ja käisime läbi Bath and Body Works'ist, et Audrey sõbrale kingitus osta. Seal lõhnas nii hästi, et oleksin tahtnud terve poe tühjaks osta.
Koju jõudes sain teada, et pean staadionile kooriga laulma minema. Seega text'isin Alexis'ele ja leppisime kokku, et ta annab mulle peale hümni laulmist teada, kus nad istuvad.
Koolis pidin olema juba kell 6, aga läksime pisut varem, kuna Larisa, Audrey ja Adrienne tahtsid võrkpalli vaatama minna. Sain ka seda paarkümmend minutit enne koori klassi minekut jälgida.
Kui kell pool seitse sai, seadsime sammud üle parkla staadioni poole. See oli ülivõimas, kui kooriga seal hümni laulsime (isegi kui mul sõnad ikka veel päris peas pole).


Hiljem sain kokku Alexis'e, tema boyfriend'i, sõbranna ja sõbranna boyfriendi'ga (jepp, olin viies ratas), et koos mängu lõpuni vaadata. See oli vinge, kuigi ma ei tea siiani ühtegi reeglit. Lihtsalt plaksutasime ja hõiskasime, kui teised seda tegid. Kahjuks meie kool kaotas.
Andsin mom'le oma tegemistest teada ja peale jalgpalli viisime koju Austin'i ning käisime läbi Alexise kodust. See oli nagu sea pesa. Otseses mõttes. Tal on siga (ja kaks koera). Muidu on maja nagu meie omagi, võib-olla veidi suurem.
Ta pakkis oma asjad (plaanis sõbranna juurde ööseks jääda) ja seejärel saime kõik 5 jälle Taco Casa'ss kokku, et midagi süüa.


Olin terve õhtu oma koori särgiga, millega oli väga ebameeldiv, sest teised olid ilusti riides ja sätitud. Alexis lubas mind shoppama viia, kui selle üle vingusin.
Koju jõudsin alles 11-12 paiku. See oli minu esimene kord, kui tegin midagi ilma host pereta.


3.10.15 laupäev

Käisime Audrey võrkpalli tiimile kaasa elamas ja nad võitsid. Hiljem läks ta oma sõbra sünnipäevale ja meie tegime järjekordse filmi õhtu. Vaatasime kokku kaks vanemat õudukat. Nad teavad, et ma pole väga õudusfilmide poolt, aga siiski. Jäin ellu!
Üks neist päevadest, mil terve aja kodus veetsin. Lihtsalt puhkasin, õppisin, lugesin ja koristasin. Olin millegi pärast kogu päeva väsinud.Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar