kolmapäev, 9. september 2015

Labor Day

Olin sotsiaalmeediast mõnda aega eemal, et seda kohanemise ja harjumise protsessi kiirendada ning seega pole pikalt bloginud. Vabandused.
Mis siis vahepeal toimunud on?

4.09.15 reede

Kuna minu tunniplaani muudeti ja olin enne seda leidnud juba paar sõpra, siis möödus teine nädal koolis raskelt. Selle nädala jooksul veetsin lõuna üksinda kahel korral - ühe korra raamatukogus ja teise cafeteria's. Ja ma tõesti nautisin seda 50ne minutilist pausi, kui sai lihtsalt omaette vaikust nautida. Suhtlemine on siin ikka väga väsitav - päeva lõpuks olen alati surmväsinud.
Sel päeval olid kõik tunnid 5-10min lühemad, sest toimus esimene mäng (Ameerika jalgpall) ja peale tunde oli sellega seonduv üritus (hooaja avamine?).


Peale seda võttis Larisa meid jälle kooli eest peale - nagu ikka - ja läksime jäätist sööma. Seal oli väga palju erinevaid maitseid ja jällegi ei suutnud ma vastu panna peanut butter'ile. Nii me siis nautisime.
Õhtu veetsime rahulikult kodus ja tegime plaane nädalavahetuseks.

5.09.15 laupäev

Kuni teised veel ärkasid leidsin ma lõpuks aega skypeda kodustega Eestis. Tundsin puudust sellest, et saan öelda mida iganes tahan, kuigi eesti keeles rääkimine on tunduvalt aeglasemaks muutunud.
Terve lõuna veetsime masinate keskel, sest Larisa ostis omale uue auto (kuigi ka vanal oli samamoodi 8 istet ja see nägi väga hea välja...).
Õhtul läksime meie kõigi lemmikuks kujunenud restorani ja veendusin veelkorra kui väga ma seda apelsinikana armastan.Edasi liikusime kinno, kus kaheks jagunesime. Vanemad vaatasid action'it ja meie (Adrienne, Audrey, Sydney ja mina) filmi nimega ,,Pixels''.


(Muideks isegi öösel on siin soojem kui Eestis üldse kunagi olnud on.)

6.09.15 pühapäev

Ärkasime aeglaselt. Seejärel vaatasime ühte õudukat ja hiljem läksime Larisa vanemate koju õhtusöögile. Söök on siinpool maakera väga oluline osa elust. Ei imesta, kui tagasi Eestisse minnes lennujaamas lisakilode eest maksma pean. Ma ei ole siiani leidnud ühtki toitu, mis mulle ei maitseks.

7.09.15 esmaspäev

Kuna seda päeva nimetatakse siin Labor Day'ks, siis hommikul kooli minema ei pidanud.
Käisin Larisa'ga shoppamas ja peale seda koristasime kõik koos kodu.


Tegin pilti meie tavalisest teekonnast kooli, poodi või kuhu iganes.


...ja kodutänavast.


Hiljem tulid külla Danny' vanemad, grillisime ja sõime õhtust.

9.08.15 teisipäev

Rutiin. Hommikul kooli ja 4:20 koju.
Õhtul oli open house, mis tähendab, et kõik said kooli külastada ja vanemad tutvusid õpetajatega. Tuli välja, et minu tunniplaani muudetakse jälle... Suure kooli suur segadus.
Btw sattusin juhuslikult kooli koori twitterisse (pildil CTHS õpilased, kes sellel hetkel klassis olid - sealhulgas ka Sydney ja Adrienne + kaks imelist juhendajat, kes muideks on abielus).


5 kommentaari:

 1. Lahe!

  Mis see CTHS on? Ja miks seda tunniplaani jälle muudetakse? Paigutati Sind mõnel kursusel ringi?
  :) Tubli oled!

  Merli

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh!
   CTHS- Chisholm Trail High School (kool, kus õpin).
   Tunniplaani muudetakse, sest Algebra on totaalselt erinev meie matemaatikast ja kuskil on mingi lünk nende kahe vahel, mida ma veel õppinud ei ole. Seega tahetakse paigutada mõnda teise klassi.
   Saksa keelest sai õpetaja lõpuks teada ja muudavad arvatavasti seda ka.

   Kustuta