kolmapäev, 20. mai 2015

Pere vahetus juba enne minekut

Minu ankeet YFU USA kodulehel.
,,At home she has been learning folk dancing,'' huvitav,
kuidas see välja peaks nägema. Saadi valesti aru ilmselt.
Jah... Sain täna hommikul host emalt kirja sõnumiga, et ma ei saa olla kahjuks nende vahetusõpilane, sest on ootamatult sunnitud kolima ja uues kohas poleks mulle ruumi. Tammy sõnul, hakkas Hannah nutma, kui seda uudist kuulis. Nad on ju ikkagi üle kümne aasta oma kodu välismaalt pärit õpilastega jaganud ja nüüd peavad pausi tegema. Ka mul on kurb, sest meil olid juba mitmed plaanid tehtud. Siiski lubas host ema anda endast kõik, et mulle leitaks uus pere samasse piirkonda (ja kooli) ning suhtlen temaga kindlasti edasi ka USAs.

...Seega olen nüüd uuesti selles nimekirjas, kellele pole veel vastuvõtvat perekonda leitud.
Loodan, et uus host pere on sama tore, kui Smithid ja kuulen neist juba lähiajal.

2 kommentaari:

 1. Tere,
  Olen lugenud ka varem vahetusõpilaste blogisid ning nüüd leidsin juhuslikult selle. Ise olen veel põhikooliõpilane, kuid ka mina sooviksin kunagi VÕPiks hakata ja just USAsse minna. Sinu blogi lugedes tundsin ennast kuidagi liigutatult, sest avastin palju omadusi, mis meil ühised. :)
  Loodan, et sulle ikka varsti leitakse hostpere, kui veel leitud pole. Ning loodan, et sul ühtegi takistust Ameerikasse minekul ette ei tule ning jõuad ikka ilusti kohale. :D
  Jätka ikka blogi pidamist ja anna teada, kuidas sul läheb ja mis tunded sind valdavad. Kuna mul endal pole võimalik vähemalt niipea USAsse minna, siis loodan, et saan kaasa elada sinu põnevale aastale. ;)
  Võta ss sellest aastast ikka ülim ja naudi täiega!!!! :) :D ;)
  Ps. Saatsin sulle fesarisse sõbrakutse

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mäletan, kui ise samamoodi teiste blogisid lugesin. See kadedus ja tahe samu asju kogeda. Veider, et nüüd olen ise see, kelle peale nii vaadatakse. Ei olegi veel tegelikult kohale jõudnud, et paari kuu pärast lendan Eestis ära ja olen peaaegu terve aasta eemal oma praegusest elust. Igatahes olen ma kindel, et see aasta tasub ära ja üritan võtta maksimumi. Loodan, et varsti-varsti saan ka Sinu USA teemalist blogi lugeda. Anna siis teada, kui sellega tegelema hakkad, oleks põnev jälgida :)

   Kustuta