reede, 27. märts 2015

Host pere

Ooo kui palju rõõmu! Sain täna YFUlt suurepärase sõnumiga kõne. Nimelt on minu perekond USAs nüüdseks oma otsuse kinnitanud. Kohe peale seda uudist, avastasin gmaililt kaks uut sõnumit: üks neist oli ootamatult suur toetus ja teine host ema saadetud kiri:
Hello from Texas!I am Tammy, your host mom for your exchange year. I am so excited to meet you!
Küll sai naljatletud: ,,USA? Ja osariiki ei teagi? Satud ehk Alaskale?´´. Siiski nii ei läinud ja elama hakkan hoopis Texase osariigis kahe väikese linna vahel (Tioga ja Pilot Point) ning kooliks on Tioga High School- pisike kool (pereema sõnul hästi vahetusõpilassõbralik ja kokkuhoidev), väga väikses asulas. Et anda aimu, kus see kõik täpselt asub, ütlen veel, et lähim suurlinn on Dallas, mis asub kodukohast umbes 1h sõidu kaugusel.Mul saab olema kolm õde ja üks vend. Neist noorim on 12 ja vanim 20. Pere tundub väga rõõmsameelne ja positiivse ellusuhtumisega. Neile meeldivad loomad, teater (eriti muusikalid), mängud, festivaid ja shoppamine. Ühesõnaga kõik, mida saab teha koos. Kirjast peegeldub rohkelt huumorit ja ärevust.
We have MANY animals!  Chickens, ferrets, bunnies, a hedgehog, turtles, birds, 3 cats and 5 dogs! 
Kartsin vahetusaasta juures kõige rohkem just seda, et satun kuskile farmi ja pean hakkama lehmaga voodit jagama. Mul ei ole midagi loomade vastu, aga pidasin seda vajalikuks siinkohal ära mainida, sest viimaseid on neil tõesti palju. Saab olema väga põnev!
Tutvustan kõiki pereliikmeid ka lähemalt:

Tamie (Tammy)- Host ema. Rõõmsameelne, töötab seoses meditsiiniga, kuid veedab iga võimaliku hetke siiski perega lõbutsedes, naudib värsket õhku ja tegeleb hobidega, sest neid on tal tõesti väga-väga palju.
Kenneth (Ken)- Host isa. Samuti tegelane meditsiini valdkonnast ja lisaks sellele veel tuletõrjuja, kellele meeldib väga lõbutseda.
Hannah Grace- Noorim host õde. Rõõmsameelne ja tegeleb võrkpalliga. Meeldib laulda ja võtab klaveri tunde.
Morghan- Keskmine õde. Meeldib lugemine, teater ja kontsakingad (eks näis, mis see endast siis kujutab). Samuti meeldib lõbutseda ja temaga hakkan jagama ka ühte tuba.
Rachael- Vanim õde. Käib Oklahoma kolledžis- õpib ajakirjandust. Meeldib teisi aidata ja tunneb sellest rõõmu.
Nicholas- Ainus host vend. Õpib ajalugu, kuid tulevikku näeb Jaapanis inglise keelt teise keelena õpetades. Huvitub lugemisest, arvutimängudest ja malest. Ja arvake mis? Ta on samuti rõõmsameelne.
We have been hosting exchange students for 11 years now, and we love it!  We started when Hannah Grace was 2 years old... We consider all of our students as a part of our family and are in touch with them all -love each of them!  Can not wait to get to know you and share our life with you!
Sain mõned pildid ka ja lisasin kõik omale facebookis sõbralisti ehk saame hakata juba praegu suhtlema! Nad tunduvad kõik nii lahedad ja sõbralikud!! Ootan oma vahetusaastat nüüd veelgi rohkem! 


Minu kodu Texases.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar